محصولات

قیمت نمک دباغی

قیمت نمک چرم
نمک دباغی

قیمت نمک دباغی

به مرکز فروش نمک دباغی خوش آمدید . ارمیانا تامین کننده اصلی نمک چرم یا نمک دباغی در تهران  و شهرستان ها میباشد .مایکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان عمده نمک  انواع نمک های دریایی و نمک صنعتی هستیم.، تولید انواع نمک (محصولات کلرید سدیم) برای بازار داخلی ایران و صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس را انجام میدهیم. نمک صنعتی یکی از مهمترین و پرکاربردترین اجزاء در صنایع متغیر است. با توجه به تنوع مصارف صنعتی نمک، تامین نمک صنعتی از تقاضای بالایی در بازار برخوردار است.ازبرخی از مهمترین انواع نمک های صنعتی و معدنی عبارتند از: نمک شکری، نمک شیلات، نمک دباغی (چرم)، نمک پودری، نمک ضدیخ میباشد. جهت استعلام قیمت نمک چرم یا همان نمک دباغی  با شماره زیر تماس بگیرید و مستقیم با فروشگاه اصلی نمک چرم  در ارتباط باشید و  از  بهترین قیمت نمک دباغی برخوردار شوید .

جهت مشاوره و خرید نمک چرم با شماره های زیر تماس بگیرید

02188852616

09128781836

نمک دباغی

نمک با بیش از 14000 کاربرد، یکی از متنوع ترین مواد معدنی در این سیاره است، و طبیعتاً به عنوان یک تامین کننده نمک دباغی ، ما برای تهیه محصولاتی که بیشتر این مصارف را پوشش می دهند، آگاه و زیرک هستیم. ما به عنوان تامین کننده کلیدی  نمک چرم سازی یا نمک دباغی ونمک یخ زدایی و تجهیزات زمستانی و طیف وسیعی از نمک های غذایی ما از نمک های سنگی و نمک های دریایی گرفته تا PDV برای همه چیز، از پخت و پز و پخت تا پنیرسازی، بستر مناسیب را فراهم کردیم. نمک های آرایشی ما در طیف وسیعی از محصولات از اسکراب های نمک غنی از مواد معدنی و نمک های اپسوم گرفته تانمک های حمام استفاده می شود و شامل نمک های دریای مرده و فراتر از آن است.

نمک صنایع غذایی

قیمت نمک دباغی یا نمک چرم

قیمت نمک دباغی به دلیل نوسانات بازار ثابت نبوده و از درج آن در سایت معذور میباشیم . شما در حال حاضر در مرکز فروش نمک دباغی یا نمک چرم هستید و این خود از تخفیف های ویژه و خرید دست اول برخوردار است . لذا ما را میتوانید به عنوان تامین کننده اصلی این نمک ها بشناسید  و مناسبترین قیمت خریداری کنید . این نکته نیز حائز اهمیت است که ما به عنوان تامین کننده اصلی نمکهای دباغی یا نمک های چرمسازی پشتوانه کاری و تامین داریم.  طیف وسیعی از نمک‌های صنعتی ما را می‌توان در هرجایی از خوراک دام که مواد معدنی و تغذیه حیاتی را تامین می‌کند، تا آبزی پروری و حفظ سلامت ماهی، تا علف‌کش‌های صنعتی، محصولات پاک‌کننده، دباغی چرم و پارچه‌های رنگ‌کننده پیدا کرد. جهت استعلام قیمت روز نمک دباغی با ما در تماس باشید

 خرید سنگ نمک گاوداری ارزان

فرآیند دباغی

دباغی فرآیندی است که از پوست و پوست حیوانات برای تولید چرم استفاده می شود.دباغی کردن پوست به چرم شامل فرآیندی است که به طور دائم ساختار پروتئینی پوست را تغییر می دهد و آن را ماندگارتر و کمتر مستعد تجزیه و رنگ شدن می کند. قبل از دباغی، پوست ها بدون مو، چربی زدایی، نمک زدایی و در مدت شش ساعت تا دو روز در آب خیس می شوند.

 آیا برای ساخت چرم از نمک استفاده می شود؟

فرآیندهای نگهداری و دباغی چرم و پوست خام اغلب شامل استفاده گسترده از نمک است که حذف آن از فاضلاب بسیار دشوار است. بنابراین منطقی است که برای صنعت چرم این یک موضوع اصلی نگرانی باشد.

آیا از نمک در دباغی استفاده می شود؟

دباغی معدنی که از نمک های معدنی استفاده می کند، چرم نرم و انعطاف پذیر تولید می کند و روش ارجح برای تولید بیشتر چرم های سبک است. استفاده از این روش می تواند دوره برنزه شدن را به چند روز یا حتی چند ساعت کوتاه کند. نمک کروم پرمصرف ترین ماده معدنی است، اما نمک های آلومینیوم و زیرکونیوم نیز استفاده می شود.

فرآیند تولید چرم

فرآیند تولید چرم به سه فرآیند فرعی تقسیم می شود

  •  مراحل آماده سازی،
  • دباغی و
  • پوسته سازی. تمام چرم های واقعی تحت این فرآیندهای فرعی قرار می گیرند. یک فرآیند فرعی دیگر، پوشش سطح ممکن است به دنباله اضافه شود. لیست عملیاتی که چرم ها متحمل می شوند بسته به نوع چرم متفاوت است.
قیمت نمک جاده

فرآوری چرم

در خود فرآیند دباغی نیز از نمک برای پرکردن چرم و شل کردن الیاف استفاده می شود.  چرم از برف آغشته به نمک خیس می شود و هنگام خشک شدن، لکه ها و خطوط نمک نمایان می شوند.

در طول فرآوری چرم، مقادیر زیادی نمک به عنوان کلرید سدیم، حدود 30 تا 50 درصد (% وزنی بر وزن خام) برای نگهداری کوتاه مدت پوست  استفاده می شود، که متعاقباً از پوست ها خارج می شود.

نمک معمولی در چه فرآیندهای چرم سازی استفاده می شود؟

اسید شویی. پس از اتمام پخت، پوست ها ابتدا با نمک معمولی (کلرید سدیم) و سپس با اسید سولفوریک ، در صورتی که دباغی معدنی انجام شود.

چه نوع نمکی برای دباغی استفاده می شود؟

نمک غیر یددار را به مقدار زیاد اعمال کنید.

کدام نمک به جای دباغی استفاده می شود؟

نمک کروم پرمصرف ترین ماده معدنی است، اما نمک های آلومینیوم و زیرکونیوم نیز استفاده می شود.

 خرید نمک خوراکی دریایی

ارتباط با بخش فروش

جهت استعلام قیمت نمک چرم و خرید نمک های دباغی با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار گردید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *