محصولات

قیمت نمک آجیل

salt nuts
نمک آجیل

فروش نمک آجیل

خرید آجیل شور می تواند بسیار پرهزینه باشد، بنابراین بهتر است خودتان آنها را نمک بزنید. نمک زدن آجیل به تنهایی می تواند به شما کمک کند میزان نمک اضافه شده را بررسی کنید و همچنین به شما کمک می کند تا از مواد افزودنی و روغن هایی که نمی خواهید بخورید استفاده کنید و از آنها اجتناب کنید.برای تهیه نمک دریایی از فروشگاه ارمینا که تامین کننده انواع نمک از جمله نمک جاده ،نمک صنایع غذایی و. .. فروش نمک آجیل آماده همکاری می باشد ،با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188852616

09128781836

مراحل تهیه آجیل شور خانگی

برای نمک زدن آجیل های ساده گرم کردن آنها در تابه سریع ترین راه است. در حالی که بخارپز کردن سالم ترین است، خیساندن آن ها در آب نمک برای آجیل های پوست کنده بهترین است و برشته کردن برای حداکثر ترد بودن بهترین است. جزئیات هر روش در زیر آورده شده است، بسته به انتخاب خود می توانید یکی از این روش ها را امتحان کنید.دقت در انتخاب بهترین نمک در تهیه آجیل نمکی مرغوب بسیار اثرگذار خواهدبود.برای خرید نمک آجیل با فروشگاه ارمیناتماس بگیرید.

روش تفت دادن آجیل خانگی

1. گرمایش :گرم کردن سریع ترین راه برای نمک زدن آجیل های بدون نمک است. در این روش ابتدا باید تابه را از قبل گرم کنید. مقداری روغن به اندازه ای که آجیل ها را بپوشاند به تابه اضافه کنید. آجیل ها را در تابه ای که از قبل گرم شده و روغن زده اید بریزید. به مقدار لازم نمک روی آجیل ها بپاشید. به مدت 1 تا 2 دقیقه به زدن آجیل ها ادامه دهید. بعد از این مدت بگذارید کمی خنک شوند و بعد می توانید آنها را بخورید و نوش جان کنید. این روش برای آجیل های از قبل بوداده نیز خوب است. علاوه بر این، می‌توانید از افزودن روغن به آجیل در حین گرم کردن خودداری کنید، زیرا روغن‌های طبیعی آجیل در طول فرآیند آزاد می‌شوند و به چسبیدن نمک روی آجیل کمک می‌کنند.

2.بخار پز کردن :بخارپز کردن یک روش فوق العاده سالم برای نمک زدن آجیل های بدون نمک است. در این روش باید مقداری آب در تابه بجوشانید. سپس باید آجیل ها را در یک صافی روی آب در حال جوش حداقل 30 ثانیه نگه دارید. بخار تولید شده توسط آب جوش به شما کمک می کند آجیل را با یک لایه آب چسبنده بپوشانید. آجیل ها را کاملاً هم بزنید تا مطمئن شوید که همه آنها در معرض آب قرار می گیرند. در همین حین روی آجیل های بخارپز شده به مقدار لازم نمک بپاشید و مدام آنها را بریزید. حالا بگذارید آجیل ها در هوا خشک شوند. آجیل شور آماده سرو است.

خرید نمک آجرپزی

  1. خیساندن :خیساندن آجیل در آب نمک زمانی که هنوز در پوسته خود هستند تنها روش نمک زدن آنهاست. آب نمک تمایل دارد به پوسته آجیل نفوذ کند و آنها را خیس کند. آجیل هایی که پوسته آن ها جدا شده اند نیز می توانند با این روش روکش شوند. از آنجایی که آجیل ها در محلول غلیظ نمک خیس شده اند، باید آنها را خشک کنید. برای این کار می توانید آنها را در فر با حرارت ملایم قرار دهید یا از آبگیر استفاده کنید. در این روش آجیل ها را در یک کاسه عمیق که با محلول آب نمک پر شده است قرار می دهید. سپس روی کاسه را پوشانده و بسته به نوع مغزی که نمک می‌زنید، مدتی در مکانی تاریک قرار می‌گیرد. پس از خیس شدن، آب نمک را خالی کنید. و آجیل ها را در آبگیر یا فر خشک کنید. قبل از خوردن بگذارید سرد شوند. این روش مخصوصاً برای آجیل خام استفاده می شود و زمانی که آجیل خنک می شود، ترد می شود و روغن طبیعی آنها دوباره جذب می شود

4.. برشته کردن از این روش برای بو دادن و نمک زدن همزمان آجیل خام استفاده می شود. پس از این روش باید مقداری مواد مانند روغن، عسل یا کره اضافه کنید تا نمک به آجیل در حال تفت دادن بچسبد. برای این منظور می توان از سفیده تخم مرغ نیز استفاده کرد. در این روش ابتدا باید فر را با حرارت کم گرم کنید. یک لایه یکنواخت از مغزها را روی سینی فر پهن کنید و روی مغزها را با روغن یا هر ماده چسبنده دیگری اسپری کنید. آجیل ها را در فر روی حرارت متوسط ​​قرار دهید. این مرحله به روغن طبیعی آجیل کمک می کند تا بیرون بیاید و سطح آجیل را بپوشاند. حالا سینی فر را بیرون بیاورید و آجیل ها را نمک بزنید. آجیل ها را دوباره داخل فر بریزید و بگذارید برشته شوند. بعد از تفت دادن اجازه دهید کمی خنک شوند و سپس می توانید از آجیل نمک زده و برشته شده لذت ببرید. می توانید از این روش برای آجیل های از قبل بو داده نیز استفاده کنید. اما برای این کار باید زمان گرم کردن فر را کاهش دهید زیرا باعث سوختن آجیل می شود.

فروش سنگ نمک گاوداری

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *