محصولات

نمک صنایع غذایی

نمک صنایع غذایی
نمک صنایع غذایی

فروش نمک صنایع غذایی

به فروشگاه نمک صنایع غذایی ارمیانا خوش آمدید  . اهمیت نمک در صنایع غذایی چیست ؟ نمک یا کلرید سدیم به عنوان نگهدارنده، ادویه، عامل برای حفظ رنگ، بافت و تنظیم تخمیر با توقف رشد باکتری ها، مخمرها و کپک ها استفاده می شود. علاوه بر نمک آشپزخانه، انواع دیگری از نمک که حاوی سدیم نیز می باشند، در فرآیندهای مختلف تکنولوژیکی در صنعت تهیه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.َ فروشگاه ارمیانا تامین کننده انواع نمک دریایی  از جمله نمک  گاوداری ، نمک جاده و…..  در خدمت شماست . جهت سفارش با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید

02188852616

09128781836

نمک غذایی

برای محصولات نمک با کیفیت باما تماس بگیرید.ارمیانا نمک درجه غذایی با خلوص بالا را برای نیازهای خانوار فراهم می کند. ما نمک های درجه بندی مواد غذایی با کیفیت بالا و بسته بندی شده را به محل شما ارسال می کنیم.

کارکرد اصلی نمک چیست؟

خواص عملکردی اصلی نمک در فرآوری مواد غذایی و تولید مواد غذایی فراتر از طعم است. نمک شاید به دلیل نقش آن به عنوان یک عامل طعم دهنده و به عنوان نگهدارنده غذا در پخت و پز خانگی و پردازش مواد غذایی شناخته شده باشد.

نقش نمک در فناوری مواد غذایی چیست؟

نمک زدن  یک روش نگهداری از غذا با نمک خوراکی خشک است. به طور عام مربوط به ترشی و مخصوصاً به آب نمکی است که به تخمیر (تهیه غذا با آب نمک، یعنی آب شور) نیز معروف است و یکی از انواع درمان است. … نمک های ریز دانه گران تر بودند اما سریعتر از نمک درشت رطوبت را جذب می کردند.

کدام نمک در غذا استفاده می شود؟

نمک سفره که به عنوان نمک همه منظوره کامل در نظر گرفته می شود، به عنوان یک ماده یا چاشنی در اکثر دستور العمل های آشپزی و پخت استفاده می شود. نمک سفره معمولاً حاوی ید اضافی است زیرا کمبود ید در بسیاری از نقاط جهان رایج شده است.

کدام نمک به عنوان نگهدارنده مواد غذایی استفاده می شود؟

نمک سفره یا کلرید سدیم یک نگهدارنده رایج است زیرا غیر سمی، ارزان و طعم خوبی است. با این حال، انواع دیگر نمک نیز برای حفظ مواد غذایی از جمله سایر کلریدها، نیترات ها و فسفات ها کار می کنند. یکی دیگر از مواد نگهدارنده رایج که با تأثیر بر فشار اسمزی کار می کند شکر است.

خرید نمک آجرپزی

انواع نمک

   برای نمک صنایع غذایی انواع نمک از جمله:

 1. نمک سفره
 2. نمک کوشر
 3. نمک دریا. 
 4. Fleur de sel/Fiore di cervia (“گل نمک” در فرانسوی و ایتالیایی) …
 5. سل گریس (نمک خاکستری) …
 6. نمک صورتی.
 7. نمک سیاه هیمالیا
 8. نمک قرمز alaea هاوایی

5 روش نمک پاشی چیست؟

روشهای نمک زدن غذاها

 1. چشیدن. مزه به عنوان مهم ترین فشارسنج برای اندازه گیری نمک عمل می کند. ..
 2. . پخت. پخت نمک که به آن کورنینگ نیز می گویند (مانند گوشت گاو ذرت) یکی از ساده ترین و موثرترین روش های نگهداری گوشت است. …
 3. برینینگ. …
 4. کراستینگ نمک. …
 5. سبزیجات.
 قیمت نمک گاوداری
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *