محصولات

فروش نمک جاده

road salt
نمک جاده

فروش نمک جاده

به مرکز فروش نمک جاده خوش آمدید . ارمیانا تامین کننده اصلی نمک برفروبی در تهران  و شهرستان ها میباشد .  امروزه در فصول سرد و یخبندان برای جلوگیری از یخ زدن معابر و خیابان ر به کار می گیرند که بسیار هزینه بر است اما مناسبترین روش یرای این کار استفاده از نمک جاده است از نمک جاده برای یخ زدایی جاده ها و جلوگیری ازلغزندگی مردم و خودروها استفاده می شودپس نمک جاده برای کنترل برف و یخبندان استفاده می شود و رانندگی در زمستان را ایمن تر و کارآمدتر می کند. این نمک متشکل ازکمی  نمک  و شن  و ماسه است البته میزان نمک مورد نیاز در این مخلوط به طور معمول 70 در صد شن  و ماسه  و   30 درصد نمک است اما باز هم میزان نمک بستگی به سطح یخبندان راه و جاده ها دارد هر چه برودت هوا بالاتر باشد از درصد نمک بیشتری استفاده می کنند . جهت استعلام قیمت نمک جاده ای یا همان نمک های برفروبی سریعا با شماره زیر تماس بگیرید و مستقیم با فروشگاه اصلی نمک برفروبی در ارتباط باشید و  از قیمت دست اول برخوردار شوید .

جهت مشاوره و خرید نمک جاده با شماره های زیر تماس بگیرید

02188852616

09128781836

 

چه نوع نمکی در جاده ها استفاده می شود؟

 رایج ترین ماده ای که برای یخ زدایی جاده ها و بزرگراه ها استفاده می شود، کلرید سدیم (NaCl) که به دلیل گرانول های بسیار بزرگتر در جاده پخش می شود که به سنگ نمک نیز معروف است.نمک جاده یک شکل معدنی طبیعی از نمک خوراکی است که  ترکیب شیمیایی سدیم کلرید یا NaCl است. نمک جاده حاوی ناخالصی است، در حالی که نمک خوراکی شکل خالص شده سنگ نمک است. به طور معمول نمک جاده قهوه ای است و ماشین آلات برای استخراج و بسته بندی نمک جاده استفاده می شود.

 در واقع، نمک جاده در واقع حاوی چندین نوع مختلف نمک است – نه فقط NaCl. در نمک جاده علاوه بر NaCl، فرمولاسیون نمک جاده معمولاً حاوی نمک های کلریدی دیگری مانند منیزیم، کلسیم و کلرید پتاسیم است. همچنین ممکن است استات سدیم و استات کلسیم منیزیم و همچنین برخی از نمک های اساسی مانند هیدروکسید کلسیم برای مقابله با خورندگی به مخلوط اضافه شود.

نمک صنایع غذایی

قیمت نمک جاده

قیمت نمک برفروبی به دلیل نوسانات بازار ثابت نبوده و از درج آن در سایت معذور میباشیم . شما در حال حاضر در مرکز فروش نمک جاده هستید و این خود از تخفیف های ویژه و خرید دست اول برخوردار است . لذا ما را میتوانید به عنوان تامین کننده اصلی این نمک ها بشناسید  و پایین تر از قیمت بازار محصول را خریداری کنید . این نکته نیز حائز اهمیت است که ما به عنوان تامین کننده اصلی نمکهای جاده ای پشتوانه کاری و تامین داریم و در راستای همکاری با ما  دیگر نگران خرید های بعدی خود نخواهید بود  . جهت استعلام قیمت روز نمک با ما در تماس باشید

 نمک های دریایی مخصوص یخ زدایی

نمک دریا برای استفاده در جاده‌ها دوستدار محیط‌زیست‌ و طبیعی‌ترین نمکی است که برای استفاده از نمک جاده و تولید آب نمک برای استفاده در سیلوها وجود دارد، به دلیل محتوای بالای کلرید سدیم، درصد کم آن در سولفات‌های خورنده برای آسفالت و محتوای کم در نامحلول، مانع از ظهور لجن معمولی می شود که فیلترها را مسدود می کند و زمان تمیز کردن را کاهش می دهد

یخ زدایی جاده با نمک جاده

یخ زدایی جاده ها به طور کلی با نمک معمولی (NaCl) انجام می شود و اغلب قبل از استفاده در جاده با ماسه و شن مخلوط می شود. یخ زدایی جاده ها به منظور افزایش ایمنی ترافیک جاده ها انجام می شود. از آنجایی که آب شور در دمای 18- درجه سانتی گراد یخ می زند، برای یخ زدایی در دمای زیر 18- درجه سانتی گراد بی اثر است.این نمک ها معمولاً شکل کمتر تصفیه شده نمک خوراکی یا کلرید سدیم هستند، اما می توانند شامل ترکیبات دیگری مانند کلرید منیزیم و کلرید پتاسیم نیز باشند. آنها با کاهش نقطه انجماد آب کار می کنند

چه نوع نمکی برای پیاده روهای یخی استفاده می شود؟

 متداول ترین محصول مورد استفاده، کلرید سدیم است که اغلب سنگ نمک نامیده می شود. این ارزانترین نمک ذوب یخ موجود است. بزرگترین مشکل کلرید سدیم این است که خورنده است و می تواند به چوب، بتن و گیاهان آسیب برساند.

انواع نمک برای یخ زدایی جاده

 1. هالیت: هالیت شکل رایج نمک نمک کلرید سدیم است. هالیت بیشتر برای پاکسازی یخ در جاده ها استفاده می شود، اما نمک برای پوشش گیاهی مضر است و شوری آب زیرزمینی را بهبود می بخشد.

2. کلرید پتاسیم: کلرید پتاسیم به طور کلی به عنوان کود برای گیاهان استفاده می شود، اما گاهی اوقات به عنوان یخ زدا نیز استفاده می شود. اگرچه این نمک به گیاهان آسیبی نمی رساند، اما غلظت زیاد آن می تواند گاهی مضر باشد. این ماده شیمیایی پوشش گیاهی جاده ها را بهبود می بخشد و حیوانات به گیاهان سرسبز جذب می شوند و خطرات ترافیکی ایجاد می کنند.

3. کلسیم منیزیم استات: کلسیم منیزیم استات بی خطرترین نمکی است که تاکنون شناخته شده است زیرا زیست تخریب پذیر است. نمک کمتر خورنده است و همچنین به پوشش گیاهی یا حیات وحش آسیب نمی رساند. اشکال اصلی این است که این ماده شیمیایی گران است، بنابراین استفاده روزانه از آن غیرممکن است.

4.کلریدمنیزیم

5.کلرید کلسیم

آیا نمک سفره همان نمک جاده است؟

نمک جاده یا نمک یخ زدایی هالیت است. این نوعی نمک از کلرید سدیم (NaCI) است و بسیار شبیه نمک خوراکی است و یک ماده معدنی طبیعی است که برای ذوب یخ استفاده می شود. نمک خوراکی برای استفاده روزانه از انسان تصفیه شده است. متفاوت از نمک خوراکی خالص و خوراکی، نمک جاده همچنان حاوی مواد معدنی ناخالص است.نمک مورد استفاده در جاده ها اغلب سنگ نمک نامیده می شود، زیرا دانه های آن بسیار درشت تر از نمک خوراکی است. اما نمک سفره آسیاب شده، خالص شده و اغلب دارای افزودنی هایی مانند ید (به منظور کاهش بروز گواتر) و عوامل ضد تجمع است. اگر به فروشگاه نمک جاده ارمیانا مراجعه کنید توضیحات بیشتر از تفاوت این نمک ها به شما عزیزان داده میشود  .

فواید نمک پاشی جاده ها

تاثیر نمک پاشی جاده ها بسیار نتیجه بخش بوده چرا که لغزندگی جاده  و خیابان در یک روز سرد و یخ زدگی خیابانها به مراتب خسارات زیادی را به مردم  و شهر داری وارد می کنند احتمالا دیده اید که در فصل زمستان در گوشه  کنار خیابان کیسه های کوچکی از نمک برای مصارف عموم مردم فراهم شده است این نمک ها توسط شهرداری برای دید  و مصرف مردم به منظور ذوب یخ کوچه و خیابان  برای استفاده عموم قرار داده شده است . بدون شک خرید نمک جاده ای درشت در اولولیت استفاده میباشد. مرکز فروش نمک برفروبی ارمیانا محصولات ارگانیک نمکهای درشت مخصوص جاده را تامین و توزیع میکند . با یک تماس مستقیما با یکی از تامین کننده های اصلی در ارتباط خواهید . بود . منتظر تماس شما هستیم .

نمک های جاده از کجا بدست می آیند؟

نمک جاده نمکی است که از دریاچه به روش طبیعی بدست می آید و به علت عدم تصفیه شدن برای خوردن مناسب نیستند زیرا خالص نیست و حاوی شن  و ماسه است سنگ نمک هایی که به طور طبیعی استخراج می شوند رنگ قهوه ای و خاکستری در خود دارند یعنی دچار ناخالصی هایی از قبیل شن و ماسه هستند این نوع سنگ نمک ها بوسیله دستگاه های مخصوصی خرد می شوند و برای مصارف جاده ای در داخل کیسه های کوچکی نگه داری می شوند تا در روزهای برفی و یخ بندان از آنها استفاده شوند. متاسفانه در فروش نمک جاده محصولات مشابه زیادی در بازار این نمک ها دیده میشود . اما برخی از آنها دریایی نبوده و کیفیت چندانی ندارند . از طرفی بسیاری از افراد سودجو اهمیت نمک دریایی را میدانند و تبلیغاتی فروش نمک برفروبی را با عنوان دریایی همراه میکنند . ارتباط را فروشگاه نمک دریایی کافی نیست و شما عزیزان باید محصول خریداری شده را نمونه برداری کرده و به آزمایشگاه ببرید تا صحبت و سقم موضوع روشن شود . مرکز فروش نمک جاده ارمیانا به شما این امکان را میدهد که قبل از خرید محصول را یا در آزمایشگاه شرکت و یا مراکزی که خود مد نظر دارید آزمایش کنید .

خرید سنگ نمک گاوداری ارزان

نمک جاده چگونه یخ ها را ذوب می کند ؟

آب سطح جاده ها زمانی که به نقطه زیر صفر می رسند منجمد می شوند زمانی که نمک روی آنها پاشیده می شود نقطه انجماد را پایین می آورد هنگامی که سرد شدن هوا در پیش است و توسط هواشناسی اعلام می شود برای دسترسی مردم به نمک آنها را در کنار خیابان قرار می دهند در حالی که سنگ نمک از کم هزینه ترین روش ها برای یخ زدایی می باشد اما این مواد شیمایی بیشتر برای مصرف معابر عمومی و پیاده روها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این مواد هم همانند موادهای شیمیایی دیگر دارای اثرات مثبت و منفی می باشد. جهت خرید نمک جاده ای درشت با ما در تماس باشید .

چه مدت طول می کشد تا نمک یخ در مسیرهای ورودی را آب کند؟

کلرید منیزیم شروع کار روی یخ حدود 35 دقیقه طول می کشد. با این حال، توصیه می شود قبل از استفاده از یخ زدا، تا حد امکان برف پارو کنید. همچنین، شما باید از آن در مقادیر بیشتری استفاده کنید، زیرا یک نمک هگزا هیدرات است که باعث می شود در حالت جامد موثرتر از مایع باشد.

کاربرد محلول آب نمک در جاده

آب نمک مخلوط ساده ای از نمک و آب است که برای پاشیدن در جاده های پر از یخ استفاده می شود. آب نمک در جاده ها قبل از طوفان برف برای جلوگیری از تشکیل یخ در جاده ها یا پیاده روها یا پارکینگ ها استفاده می شود.

عیب اصلی آب نمک این است که در صورت بارندگی پس از بارش برف شسته می شود و همچنین احتمال یخ زدن آب نمک در صورت سردتر شدن دما وجود دارد. دمای توصیه شده برای استفاده از آب نمک بین 20 تا 30 درجه است. در یک فروشگاه نمک جاده انواع نمک های دانه ریز و درشت و آب نمک  بایستی موجود باشد . ارمیانا انواع و اقسام این محصولات را موجود دارد .

فواید آب نمک درحذف یخ جاده

دوستداران محیط زیست براین باورند که استفاده مستقیم نمک می تواند خورنده باشد درحالی که محلول آب نمک، نمک کمتری دارد، بنابراین خوردگی کمتری هم برای جاده ها و هم برای وسایل نقلیه وجود دارد. آب نمک به جاده می چسبد و اجازه نمی دهد یخ در خیابان ها بچسبد و برف روبی را آسان می کند.آب نمک محلول آب و نمکی است که برای کاهش دمای انجماد یخ و کاهش یخ چسبیده به سطوح جاده یا پارکینگ استفاده می شود. نتیجه نمک جاده یک ماده شیمیایی ضروری است که برای حذف برف و یخ در جاده استفاده می شود.

چرا از آب نمک استفاده می شود؟

نمک روی برف یا یخ اثر نمی کند مگر اینکه یخ آب شود. هنگامی که یخ ذوب می شود، نمک با آب مخلوط می شود و دمای انجماد آب را کاهش می دهد، بنابراین از تشکیل بیشتر یخ جلوگیری می کند. آب نمک در حال حاضر به شکل مایع است، بنابراین زمان زیادی برای فعال شدن و عمل بر روی برف یا یخ لازم نیست. محلول آب نمک استفاده از آن بسیار آسان است و به کفش نمی چسبد.

تاثیر نمک جاده بر آب های زیرزمینی

نمک سنگ با اینکه فراوان است و به راحتی در دسترس قرار می گیرد اما مصرف زیاد آن هم می تواند در درجه سرمای زیاد کار نکند و به همین دلیل به آب های زیر زمینی نفوذ می کند سدیم و کلر موجود در نمک جاه با نفوذ به آبهای زیر زمینی باعث بالارفتن شوری آنها می شود از طرفی سنگ نمک دارای ناخالصی هایی می باشد که به عنوان آلاینده ها باعث آلوده شدن آب ها می شود  نمک سنگ دارای آلایندگی هایی شامل سرب ، آلومینیوم ، کادمیوم ، کروم ، منگنز ، آهن و فسفر است .

نمک جاده چگونه روی گیاهان تأثیر می گذارد؟

در گیاهان حساس به نمک، قرار گرفتن در معرض نمک می‌تواند منجر به رشد ضعیف، رشد کوتاه‌مدت برگ‌ها، بارگذاری دانه‌های سنگین، خشکی شاخه‌ها و شاخه‌ها، سوختگی برگ‌ها و ریزش زودرس برگ شود.

 اثرات اقتصادی استفاده از نمک جاده ها

شامل آسیب خوردگی به جاده ها، پل ها، گاراژهای پارکینگ و تاسیسات زیرزمینی و همچنین هزینه های اجرای اقدامات حفاظتی در برابر خوردگی است. خوردگی نمک بر وسایل نقلیه موتوری، به ویژه لنت ترمز، قاب و سپرها نیز تأثیر می گذارد. هنگامی که این عوامل به طور کامل در نظر گرفته شوند، هزینه های استفاده از نمک جاده به طور قابل توجهی بزرگتر می شود.

چرا نمک پاشی جاده ها دربرخی مواقع مضر است؟

در حالی که نمک به تمیز نگه داشتن جاده ها در زمستان کمک می کند، فقط با برف ناپدید نمی شود. برخی از آنها در رودخانه ها، دریاچه ها و حتی منابع آب ذوب می شوند. بخشی که در جاده ها باقی می ماند، سنگ فرش ها و پل ها را می خورد. همین کار را با لوله‌هایی که آب آشامیدنی را حمل می‌کنند انجام می‌دهد و در برخی مکان‌ها باعث آلودگی سرب می‌شود.

جایگزین های نمک: چه چیز دیگری برف و یخ را آب می کند؟

با توجه به نرخ بالای توسعه شهری ، میزان نمک جاده ای که هر ساله اعمال می شود همچنان در حال افزایش است. استفاده از نمک جاده به طور سنتی ابزار اصلی برای حذف برف و یخ  بوده است. این به دلیل درجه بالای اثربخشی نمک، سهولت استفاده و هزینه اولیه کم است. تنها در سال های اخیر اثرات نمک جاده بر محیط زیست و زیرساخت های ساخته شده مورد توجه قرار گرفته است.

آیا نمک اپسوم به عنوان نمک جاده عمل می کند؟

آیا می توان از نمک اپسوم برای ذوب یخ در جاده ها استفاده کرد؟ به عنوان نمک معمولی غذا، نمک اپسوم نیز یخ را آب می کند اما به روشی بسیار آهسته و همچنین گرانتر از نمک معمولی است. نمک اپسوم که سولفات منیزیم نیز نامیده می شود، می تواند برای ذوب یخ در فرآیندی مشابه نمک معمولی استفاده شود.

 

بهترین نمک برای استفاده در جاده ها

کلرید منیزیم یک انتخاب عالی است! در حالی که کلرید منیزیم گرانتر از کلرید سدیم و کلرید کلسیم است، کمتر احتمال دارد که به بتن یا چمن شما آسیب برساند. این نوع نمک فقط در دمای کمتر از 0 درجه فارنهایت کار می کند که بهتر از کلرید سدیم است اما به خوبی کلرید کلسیم نیست.

سنگ نمک سنگ نمک (یا کلرید سدیم) به دلیل توانایی آن در ذوب برف و یخ در جاده ها و همچنین اثربخشی آن در جلوگیری از یخ زدگی مجدد، در بین متخصصان تعمیر و نگهداری جاده ها بسیار محبوب است. نمک به سرعت عمل می کند تا نقطه انجماد یخ را پایین بیاورد تا به مایع تبدیل شود.بهترین قیمت نمک جاده را از مابخواهید.

فروشگاه اصلی نمک دریایی

آیا نمک جاده برای انسان سمی است؟

حتی مقدار کمی از آن می تواند هنگام مصرف خطرناک باشد و باعث استفراغ، اسهال، بی حالی، بی نظمی و حتی مرگ (در اثر سمیت سدیم) در مقادیر زیاد شود.

منابع آب شهری گاهی آنقدر به نمک جاده آلوده می شوند که باید مورد بررسی قرارگیرند. در حالی که فروسیانید سدیمی که به نمک جاده اضافه می‌شود به خودی خود بسیار سمی نیست، در صورت قرار گرفتن در معرض حرارت و اسیدیته می‌تواند ترکیبات سیانید سمی تولید کند که تهدید دیگری برای سلامتی به شمار می‌رود.

جایگزین های نمک جاده چیست؟

استات کلسیم منیزیم و استات پتاسیم دو جایگزین کلرید در حال حاضر موجود هستند. آنها بسیار گرانتر از نمک جاده هستند، اما اگر از دست دادن حیات وحش، فرسایش خاک، کیفیت آب و خوردگی را در نظر بگیرید، این جایگزین ها مانند یک معامله واقعی به نظر می رسند.

نمک جاده و وسیله نقلیه

نمک جاده می تواند به وسیله نقلیه شما آسیب برساند. نمک جاده می تواند واکنش های شیمیایی بین عناصر موجود در محیط و اجزای فلزی وسیله نقلیه شما را سرعت بخشد. هر چه نمک جاده بیشتر با وسیله نقلیه شما تماس پیدا کند، احتمال آسیب شدید زنگ زدگی وسیله شما بیشتر خواهد بود.

 چگونه نمک جاده سرعت زنگ زدن قطعات خودرو شما را تسریع می کند؟

آب حاصل از بارش، اکسیژن و دی اکسید کربن را با قطعات فلزی خودرو در تماس قرار می دهد. یون های شناور آزاد در نمک جاده با آب در تماس هستند. این یون ها تشکیل اکسید آهن را سرعت می بخشند. زنگ (که به سادگی لایه ای از اکسید آهن است) شروع به تشکیل و فرسایش قطعات فلزی خودرو می کند. نمک جاده و آب حاصل از بارش باعث می شود که فرآیند زنگ زدگی سریعتر از شرایط عادی انجام شود.

 چگونه می توانید زنگ زدگی را به حداقل برسانید، وقتی چاره ای جز رانندگی در جاده های نمکی ندارید؟

بهترین کاری که می توانید انجام دهید شستن و واکس زدن مکرر ماشینتان است – به خصوص قبل و در طول زمستان. هرچه دفعات شستشو  بیشتر باشد، نمک بیشتری از بین خواهید برد. معمولاً قطعاتی از خودروی شما که نمی بینید، بیشترین آسیب را از نمک جاده متحمل می شوند. (پس فنری برای شستشوی زیر شاسی در کارواش!) آب بندی زیر خودرو نیز می تواند به کاهش آسیب زنگ زدگی کمک کند. در پاییز، قبل از اینکه جاده ها یخبندان شوند، با یک متخصص خودرو در مورد درزگیرها و سایر اقدامات پیشگیرانه برای نمک جاده صحبت کنید.

کارآمدترین راه های استفاده از نمک جاده چیست؟

1. اگر صبر کنید تا برف ببارد و شروع به پاشش نمک کنید، دیگر خیلی دیر شده است. پس از آن، زمانی که از قبل لیز است، برای رسیدن به همان نتیجه، به دو برابر نمک نیاز دارید. برای اینکه سطح خود را عاری از برف نگه دارید، بهتر است قبل از شروع برف، نمک جاده را روی  سطح جاده یا پارک ماشین خود پخش کنید. بنابراین مراقب پیش بینی آب و هوا باشید!-20 گرم نمک درهر متر مربع  از لحظه شروع برف یا یخ زدن کافی است. هدف این است که اطمینان حاصل شود که جاده ها در سریع ترین زمان ممکن دوباره برای تردد باز می شوند.ومقدار 20-50 گرم نمک  در هرمتر مربع پس از برف روبی کافی است. بنابراین قبل از اینکه جاده ها یخبندان باشند. به این ترتیب، ایمنی جاده را می توان تضمین کرد و مصرف نمک را محدود کرد.

2. برف روبی کنید. آیا از بارش برف غیرمنتظره غافلگیر شده اید و سطح شما از قبل پوشیده از برف است؟ در این مورد، بهتر است قبل از ریزش مجدد برف را پاک کنید. با این کار از میزان نمک جاده ای که استفاده می کنید حداکثر بهره را خواهید برد.

3. نمک جاده مناسب را انتخاب کنید .آیا می دانید که اندازه دانه نمک جاده تعیین کننده وفاکتور مهمی است در اینکه چقدر سریع (یا چقدر کند) سطح کاملاً عاری از برف می شود؟ دانه‌های ریز سریع‌تر در لجن فرو می‌روند، اما سریع‌تر اثر خود را از دست می‌دهند. اگر دانه‌های درشت را انتخاب کنید، مشاهده نتیجه کمی بیشتر طول می‌کشد، اما سطح شما برای مدت طولانی‌تری بدون یخ باقی می‌ماند. با استفاده از ترکیب نمک ریز و درشت جاده می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

4. نمک جاده را به طور یکنواخت پخش کنید، معمولاً یک مشت نمک جاده برای هر متر مربع کافی است. همچنین مطمئن شوید که نمک جاده را به طور یکنواخت در تمام سطح پخش کنید.

5. نمک جاده خود را در جای خشک نگهداری کنید نمک جاده رطوبت را جذب می کند، در غیر این صورت شروع به تشکیل توده می کند و کارایی خود را از دست میدهد. به عنوان مثال ظروف نمک جاده ای راه حل مناسبی برای داشتن نمک در سرتاسر زمستان هستند تا در صورت لزوم فوراً از آن استفاده کنید.

چرا نمک یخ را آب می کند؟

نمک یک ذوب  کننده عالی است زیرا نقطه انجماد آب را کاهش می دهد. آب در حالت خالص خود در دمای 0 درجه سانتی گراد یا 32 درجه فارنهایت یخ می زند. نقطه انجماد را می توان با استفاده از نمک کاهش داد، که یخ را مجبور به ذوب شدن می کند و از یخ زدن یا یخ زدن مجدد آب جلوگیری می کند. همچنین باید توجه داشت که نمک تنها برای ذوب یخ کافی نیست. نمک باید با آب ترکیب شود. به طور کلی، یخ یا برف با لایه نازکی از آب پوشانده می شود و با اضافه شدن نمک، نقطه ذوب یخ کاهش می یابد و یخ شروع به ذوب شدن می کند. بنابراین نمک عنصر اصلی اکثر یخ زداها است. اگرچه نمک منبع اصلی ذوب‌کننده‌های یخ است، مواد معدنی دیگری مانند کلسیم، پتاسیم و منیزیم به آن اضافه می‌شود. مواد معدنی اضافه شده می توانند نقطه انجماد را کاهش داده و یخ را به سرعت ذوب کنند. محلول های نمک موثر محلول نمک 10 درصد باعث یخ زدن آب در دمای 20 درجه فارنهایت می شود محلول نمک 20 درصد باعث یخ زدن آب در دمای 2 درجه فارنهایت می شود .عیب اصلی سنگ نمک این است که اگر دمای آن کمتر از 15 درجه باشد، نمک روی یخ تأثیر نمی گذارد. با این حال، سنگ نمک هنوز هم امروزه پرمصرف ترین و مقرون به صرفه ترین برای حذف یخ است. نتیجه سنگ نمک منبع اصلی حذف یخ و برف در بیشتر نقاط است. برای برف روبی موثر، سنگ نمک باید خالص باشد.

خرید نمک خوراکی دریایی

صادرات نمک جاده

تامین و فروش نمک برفروبی هم جهت مصارف داخل کشور و هم صادرات انجام میشود . صادرات این محصول به کلیه کشورهای حاشیه خلیج فارش و سایر کشورهای همسایه با بسته بندیهای استاندارد و به صورت فروش فله ای توسط ارمیانا انجام میگردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از صادرات نمک جاده  با شماره های انتخای برگه در تماس باشید

ارتباط با بخش فروش

جهت استعلام قیمت نمک روی یخ  و خرید نمک های مخصوص جاده با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار گردید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.