محصولات

قیمت نمک صدفی

نمک صدفی
نمک صدفی

فروش نمک صدفی

این نوع نمک که در مش 120 و 130 تولید میشود و نام های زیادی بر روی آن نوشته میشود  از جمله نمک 120 ،نمک ید دار،نمک گرانول ریز،نمک مش ریزو…است.متاسفانه به دلیل شباهت بسیار زیاد که به نمک خوراکی دارد عده ای سود جو آن را در بسته بندی خوراکی تولید می کنند.برای تهیه نمک صدفی از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید .برای مشاوره و خرید انواع نمک های دریایی و نمک خوراکی و نمک جاده وبا مشاوران ارمیانا تماس بگیرید.

جهت مشاوره و خرید نمک صدفی شماره های زیر تماس بگیرید

02188852616

09128781836

نمک صدفی چیست؟

علت انتخاب نمک صدفی به دلیل ظاهر بسیار شفاف و درخشش دانه های مروارید درون صدف می باشد و از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه نمک خوراکی می باشد و همین امر باعث شده عده ای سودجو سلامت مردم را به خطر بیندازند. این نمک به نام نمک مرواریدی هم در میان عموم مردم شناخته شده است.این نوع نمک صنعتی  دانه بندی شده از 0.8 تا1.2 میلیمتر در باز موجود می باشد

قیمت نمک دباغی

آیا از نمک صدفی در صنایع غذایی و لبنی استفاده می شود؟

بله .از دیگر کاربردهایی که نمک صدفی دارد در صنایع لبنی و غذایی مختلف است. به دلیل، ظاهر شفاف و بلوری شکل و درصد خلوص بالایی که نمک صدفی دارد، سبب شده تا برای تولید مواد غذایی مختلف از آن استفاده شود.

البته باید مجددا ذکر کنیم که استفاده از این نمک در صنایع غذایی با هدف تامین نمک خوراکی در مواد غذایی نیست، بلکه در فرآیند تولید نیاز به نمک و عناصر موجود در آن وجود دارد. در نهایت برای مزه‌دار کردن و استفاده خوراکی از نمک خوراکی استفاده می‌شود.

نمک صدفی در صنایع اسید سازی

دیگر کاربردی که استفاده از نمک صدفی دارد در صنایع اسید سازی است که از آن در صنایع بسیار زیادی برای تولید مواد پاک کننده، تولید مواد شوینده، تولید عطر و بیش از صدها موارد دیگر استفاده می‌شود

نمک صنایع غذایی

ارتباط با بخش فروش

جهت استعلام قیمت نمک صدفی و خرید نمک های دباغی با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار گردید

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *