محصولات

نمک پودری

نمک پودری چیست
نمک پودری

فروش نمک پودری

نمک های صنعتی به عنوان کلرید سدیم تعریف می شود که به صورت صنعتی از طریق استخراج از سنگ نمک یا آب دریا تولید می شود. این نمک ها سپس با توجه به نیاز کاربرد خاص، بیشتر خالص شده و با مواد افزودنی مخلوط می شوند. نمک پودری رایجترین نمک های مصرفی  در جوامع مختلف میباشد . ارمیانا تامین کننده نمک های پودری دریاچه ارومیه با بهترین  کیفیت و قیمت نمک پودری در خدمت شماست . اگر قصد خرید نمک با قیمت دست اول دارید با ارمیانا تماس بگیرید

نمک پودری

یکی از انواع نمک‌های صنعتی تصفیه نشده است . ریزترین و کوچکترین دانه بندی مربوط به نوع نمک پودری است که بسیار از لحاظ ظاهری شبیه آرد می باشد.در واقع نمک پودری نمک صنعتی است که فاقد دانه های  کریستال های نمک می باشد.در میان انواع نمک های صنعتی این نمک ارزانترین نمک موجود در باز است اگرچه در بازار مصرفی بسیار مورد متقاضی و مورد استفاده در صنعت می باشد.

قیمت نمک شیلاتی

کاربرد نمک پودری

به دلیل مصارف و کاربردهای صنعتی زیاد، به این نوع، نمک نرم صنعتی نیز می‌گویند. کاربرد اصلی این نوع نمک در تولید اسید و دان و نهاده‌های مرغ و طیور است.نگهداری این نمک، بسیار سخت می باشد. گذشت زمان، موجب کلوخه شدن آن می شود. نمک نرم باید از تولیدات جدا شده و در کیسه های جداگانه بسته بندی شود. عدم جداسازی نمک پودری از نمک های دانه بندی شده ، موجب افت کیفیت خواهد شد. این محصول بسیار مطلوب صنایع چرم سازی ، ذوب و گرما دادن در کوره ها پخت می باشد .

قیمت نمک دریایی فله ای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *