محصولات

نمک صنعتی

نمک صنعتی
نمک صنعتی

فروش نمک صنعتی

نمک های صنعتی به عنوان کلرید سدیم تعریف می شود که به صورت صنعتی از طریق استخراج از سنگ نمک یا آب دریا تولید می شود. این نمک ها سپس با توجه به نیاز کاربرد خاص، بیشتر خالص شده و با مواد افزودنی مخلوط می شوند. . ارمیانا تامین کننده نمک های صنعتی دریاچه ارومیه با بهترین  کیفیت و قیمت نمک صنعتی در خدمت شماست . اگر قصد خرید نمک با قیمت دست اول دارید با ارمیانا تماس بگیرید

نمک صنعتی

مشخصات کلی نمک صنعتی:

نمک صنعتی که خلوص آن کمتر از نمک خوراکی است. تفاوت اصلی نمک صنعتی با مواد غذایی شور در درجه خلوص پایین تر، تصفیه نشدن و عدم یددار شدن نوع صنعتی است. خلوص نمک خوراکی 99 درصد است. به دلیل تصفیه و تصفیه نمک خوراکی، این نوع نمک باعث ایجاد سنگ کلیه و سایر مشکلات مشابه نمی شود. 

قیمت نمک شیلاتی

 اما به دلیل هزینه بالای فرآیند نمک تصفیه شده، بخشی از نمک استخراج شده از معادن نمک و دریاچه ها به صورت تصفیه نشده (به صورت نمک خام صنعتی) به عنوان نمک خوراکی وارد بازار مواد غذایی می شود.

کاربردهای نمک صنعتی:

نمک صنعتی کاربردها و مصارف بسیاری در صنایع مختلف دارد. کاربردهای نمک صنعتی فراوان است. نمک صنعتی و معدنی در صنایعی مانند تصفیه آب و فاضلاب، دباغی پوست، اسیدی کردن، تولید بهداشتی و شوینده و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارد.

موارد زیر بخشی از مصرف نمک صنعتی است:

  • صنعت نمک برای تغذیه دام
  • نمک صنعتی برای نرم کردن یا سخت شدن آب
  • نمک برای استفاده در پالایشگاه ها کاربرد سنگ های صنعتی برای رزین
  • از سنگ نمک برای دیگ بخار استفاده کنید
قیمت نمک دریایی فله ای

انواع نمک صنعتی

نمک صنعتی در انواع و درجه های مختلف تولید و مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از مهمترین انواع نمک های صنعتی و معدنی عبارتند از: نمک شکر، نمک ماهیگیری، نمک نخود، نمک پودر، گرید جاده نمک، گرید حفاری نمک.

 

 

 

 

 
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.